Phyt's kosmetika

„Phyt’s“ atsirado 1972 m. ir jau 50 metų yra profesionalios ekologiškos kosmetikos lyderis, neginčijamas etalonas tarp visų ekologiškų prekių ženklų, kurie pasirodo kiekvieną dieną.

Viskas prasidėjo 1972 m., kai ekologiškų grožio produktų beveik nebuvo. Du entuziastai – biologas natūropatas Jean -Paul Llopart ir kosmetologė Rosanne Verlé – siekė pasiūlyti grožio institutams itin natūralius grožio produktus kartu su naujausiais grožio procedūrų protokolais.

Phyt‘s gimimas:

Iš šio bendradarbiavimo gimė „Phytal“, kuri buvo lyg maža revoliucija to meto požiūryje į grožį, tam tikra prasme padėjusi „natūralios estetikos“ pamatus.
Produktai ampulėse nuo 1972 m.!
Prekės ženklas iš karto rinkoje išsiskiria vienkartinėmis ampulėmis, į kurias pakuoja savo profesionalams skirtus produktus. Hermetiškas ampulių uždarymas leidžia išsaugoti 100 % natūralias formules nenaudojant cheminių konservantų.

Ikoninių produktų gimimas
Prekės ženklas kosmetikos rinkai greitai pristatė daugelį savo garsių produktų („Gommage Contact +“, „Crème Absolue“, „Purifying C17 Serum“…), kurie vis dar išlieka tarp populiariausių produktų 2022 metais.

Thierry Logre atėjimas

2004 m. įmonę įsigijo Thierry Logre, aistringas biologas, turintis išsilavinimą fitoterapijos ir aromaterapijos srityje, aršus gamtos saugotojas. Nors jis dar kartą pakeis prekės ženklo pavadinimą, kuris vėliau taps „Phyt’s“, jo siekis visais atžvilgiais išlikti ištikimam savo įsitikinimams, vėl ir vėl įsipareigojant kurti natūralios kilmės kosmetiką, sertifikuotą ekologišką ir itin efektyvią, – skatinančią fiziologinių odos funkcijų atgaivinimą, visiškai nekenksmingą sveikatai ir pagamintą su didžiausia pagarba gamtai ir žmonėms. Tuo tikslu jis daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą ir jam garbės reikalas užtikrinti, kad sukurtos formulės pasižymėtų tiek aukštu techniškumu, tiek ypatingu jutimiškumu.

Tvari gamyba:
Thierry Logre teikia didelę reikšmę visų prekės ženklo produktų kūrimui ir gamybai gimtojoje Prancūzijoje, todėl nusprendė įsikurti pačioje Lo (pr. Lot) regiono širdyje, kad kuo geriau galėtų panaudoti regiono gamtos išteklius ir dirbtų kartu su vietiniais partneriais. Kita vertus, aplinką saugančio ir gamtą tausojančio gamybos būdo užtikrinimas buvo įmonės politikos pagrindas nuo pat jos įkūrimo. „Phyt’s“ yra įsipareigojusi optimizuoti visus savo gamybos procesus: atliekų tvarkymą ir rūšiavimą, 50 % sumažinti vandens suvartojimą, reikalingą produktams gaminti, elektromobilių pritaikymą kelionėms tarp objektų ir kt.
Itin švarios formulės, be išimčių…
Šiandien dauguma kosmetikos prekių ženklų, pradedantys savo veiklą, rūpinasi ir savo poveikiu aplinkai.

 „Phyt’s“ jau pusę amžiaus yra įsipareigoję šiam vertybiškai atsakingam procesui, naudodami daugiausia veganiškas ir 100 % natūralios kilmės formules, kurios sistemingai išsilaisvina nuo PEG (Polietilenglikolio), silikono, sintetinių dažiklių ir kitų konservantų… kad būtų užtikrintas maksimalus nekenksmingumas. Prekės ženklas taip pat užtikrina didžiausią pagarbą daugeliui savo žaliavų tiekėjų, kiek įmanoma stengiasi būti palankesnis vietos ūkininkams. Kalbant apie žaliavas iš tolimesnių šalių, pvz., atsivežant sviestmedžių aliejų iš Burkina Faso, „Phyt’s“ taip pat stengiasi, kad būtų užmegzti tokie komerciniai ryšiai, kurie leidžia užtikrinti etišką ir tvarų tiekimą.

Judėti į priekį, vėl ir visada

1976: „Phytal“ tampa „Phyt’s Aromatic“ – naujas pavadinimas, iliustruojantis fitoterapijos ir aromaterapijos ryšį.
1982: „Phyt’s Aromatic“ produktai pakuojami į produkto savybes išsaugančias aliuminio tūteles, kad klientės galėtų juos naudoti namuose.
2002: sukūrus Cosmébio chartiją, natūralios kosmetikos pasaulyje įvyksta lūžis. „Phyt’s Aromatic“, turėdami didžiulę patirtį, suteikiančią neginčijamą autoritetą, dalyvauja kuriant Cosmébio asociaciją!
2006: „Phyt’s“ įsikuria senoviniuose vyndarystės pastatuose Caillac mieste, netoli Kahoro – tai tampa visų prekės ženklo produktų gamybos vieta ir naujos kartos mokymo centru.
2007: pristatyti pirmieji sertifikuoti ekologiški kremai nuo saulės su mineraliniais filtrais.
2008: pirmojo sertifikuoto ekologiško šviesinamojo ingrediento nuo pigmentacijos sukūrimas ir išleidimas. Šiandien jis tebėra vienintelis ekologiškas šviesinamasis ingredientas, kurio veiksmingumas įrodytas.
2009: pirmosios visiškai sertifikuotos ekologiškos makiažo priemonės.
2014: pristatytas pirmasis ekologiškas rūgštinis šveitiklis, kurio pagrindą sudaro natūralios kilmės glikolio rūgštis.
2018 : „Bionatural by Phyt’s“ tapo etaloniniu ekologišku SPA prekės ženklu, derindamas jusliškumą, kūno priežiūrą ir specifinius masažus.
2022 : „VisioDerm“ startuolio, sukūrusio odos diagnostikos aparatą analizatorių, sujungtą su duomenų baze nutolusiame serveryje, įsigijimas.

Štai nuostabi net 50 metų trunkanti sėkmės istorija: produkcija platinama daugiau nei 50 šalių, gaminama 17 produktų linijų ir 320 kosmetinių procedūrų, platinamų grožio salonams. „Phyt’s“ yra vienintelis prekės ženklas, didžiojoje savo asortimento dalyje garantuojantis daugiausia 100% natūralios kilmės produktų. Šiandien 3 000 kosmetologų dirba su Phyt’s gaminiais Prancūzijoje ir 1 800 atlieka užsakymus kas mėnesį – daugiau nei pelnyta sėkmė!

Konsultuokis!

Perkamiausi produktai