Mūsų komanda

Nuotolinė kosmetologės Žiedūnės konsultacija

Žiedūnė

Kosmetologė ir grožio studijos įkūrėja

Grožio srityje dirbu jau 8 – erius metus, per kuriuos pabaigiau Kosmetologijos studijas Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinėje mokykloje ir Utenos Kolegijoje, Medicinos fakultete. Taip pat, be pagrindinių studijų išklausiau be galo daug seminarų ir tobulinimosi kursų, kurie pagrinde buvo apie veido odos priežiūrą, nes į tai aš labiausiai ir gilinuosi savo darbe.
Darbe naudoju tik aukštos klasės profesionalias kosmetikos priemones, tokias kaip: Phyt‘s, Guinot, Exuviance, Oxygen Botanicals, pH formula, Mesaltera, BDR (beauty defect repair), Monteil, [comfort zone], Mary Cohr, Casmara ir inovatyvius kosmetologinius aparatus, su kuriais pasiekiami geriausi rezultatai. Visada domiuosi naujienomis ir laikui bėgant pasipildau savo kosmetikos sąrašą naujų gamintojų priemonėmis ir procedūromis.
Be galo mėgstu savo darbą, jį dirbdama niekada nejaučiu monotonijos, nes su kiekviena kliente dirbu individualiai ir dažniausiai pritaikau tik jai skirtą procedūrą.
Norite grožio procedūros ir Jūs? 🙂 Tuomet kviečiu registruotis.

Gabija scaled

Gabija

Manikiūro - express pedikiūro meistrė

Esu manikiūro – express pedikiūro meistrė Gabija. Taip pat atlieku blakstienų laminavimo paslaugas. Grožio srityje dirbu jau trečius metus. Esu baigusi Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas, o savo žinias ir įgūdžius nuolat tobulinu įvairiuose mokymuose bei seminaruose. 

Labai džiaugiuosi dirbdama savo mėgstamą darbą ir kasdien matydama klienčių šypsenas. Man tai yra didžiausia motyvacija.

Jeigu norite ne tik tobulo manikiūro, bet ir malonaus laiko, atsipalaiduoti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, maloniai kviečiu užsiregistruoti vizitui.

Evelina

Evelina

Visažo meistrė

Esu visažo meistrė Evelina. Klientes džiuginu puošdama jas makiažais įvairioms progoms. Esu išklausiusi daug įvairių visažistų pamokų ir seminarų, atsirinkdama mano akiai priimtinas technikas. Dirbu su įvairiais aukštos kokybės kosmetikos prekių ženklais, tačiau grožio industrijai sparčiai tobulėjant, produktų asortimentą nuolat pildau atrastomis naujienomis.
Taip pat atlieku antakių korekcijas dirbama su sertifikato reikalaujančia Lycon produktų linija, tinkančia net jautriausios odos savininkėms.
Labai džiaugiuosi, kad pavyko atrasti šią sritį, kuri suteikia galimybę nuolat tobulėti ir pažinti tiek daug naujų ir įdomių žmonių.

Krystyna

Krystyna

Kvalifikuota kūno priežiūros specialistė, turinti 12-kos metų patirtį medicinoje ir penkerius metus grožio srityje.

Myliu savo darbą, todėl viską darau iš širdies ir labai atsakingai. Laimingas, besišypsantis klientas – aukščiausias mano darbo įvertinimas. Aš tikiu, kad grožio ir jaunystės paslaptis – sveika oda.

Dorota scaled

Dorota

Manikiūro ir pedikiūro specialistė, bendrosios praktikos slaugytoja.

Manikiūro ir pedikiūro specialistė bei bendrosios praktikos slaugytoja. Profesionaliai nagų industrijoje dirbu 6 metus. Beveik metai kaip esu manikiūro instruktorė-trenerė. Nuolat einu į kvalifikacijos tobulinimo kursus ir su kiekvienu klientų dirbu individualiai. Dirbdama siekiu, kad jūsų rankos/pėdos ir nagai atrodytų ne tik gražiai bet ir būtų sveiki. Visada žiūriu iš medicininės pusės todėl galite patikėti savo rankas ir kojas man.

Gyvenimo motto: Nebūtina daryti žygdarbius, visai pakanka mažu dalykėlių, atliktų su didele meile.“ – Agnes Gonxha Bojaxhi

kosmetologė Auksė

Auksė

Kosmetologė, estetinės kosmetologijos meistrė, dirbanti su problemine veido oda.

Sveiki, Esu kosmetologė Auksė, esu baigusi Estetinę kosmetologiją, tad turiu Sveikatos mokslų profesinį bakalaurą, tačiau ties tuo mano žinios nesibaigia. Nuolat tobulinuosi įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

Taip pat esu parodų bei konferencijų dalyvė. Dirbdama kosmetologe, atiduodu visą save, rezultatais siekiu maximumo. Sprendžiu tiek probleminių, tiek brandžių odų problemas. Dirbu tiek su paaugliais, tiek su suaugusiais.

Norite išbandyti paslaugas? Kviečiu užsirašyti!