Anna Lotan kosmetika

Grožio profesionalų pasaulyje Anna Lotan žinoma kaip kosmetologijos, kosmetinės chemijos, biologijos ekspertė, daugelio unikalių kosmeoriginalios giluminio odos valymo metodikos kūrėja, būtent ji pasiūlė panaudoti natūralius augalinius koloidus odos paruošimui bei tolimesnei priežiūrai ir įvedė „vėsaus drėkinimo“ terminą.

Iš Ukrainos kilusi prekinio ženklo įkūrėja Anna Lotan gyveno Izraelyje. Kosmetologijoje ji nuo 1950–ųjų metų. Anna Lotan – visuomet buvo besišypsanti moteris, kurios gyvybingumas ir trykštanti energija kėlė nuostabą ir susižavėjimą.  Jos akys spinduliavo gerumu, šiluma, jos filosofija – „jaučiu didį malonumą kuo daugiau atiduodama kitiems“.

Kiekvienas Anna Lotan produktas yra sukurtas su pagrindiniu tikslu - atskleisti kiekvienos moters natūralų grožį. Didelis dėmesys skiriamas individualumui ir tai, kas yra geriausia kiekvienam odos tipui ir būklei. Štai kodėl Anna Lotan kosmetika gali pasiūlyti platų produktų asortimentą, pritaikytą įvairiausioms odos problemoms spręsti.

Anna Lotan kosmetika yra gaminama taip, kad jos produktai būtų švelnūs, bet efektyvūs. Tai reiškia, kad jie nesukelia jokio dirginimo ir yra tinkami net ir jautriai odai. Šio brand'o produktai yra ne tik etiški ir draugiški aplinkai, bet ir suteikia realių rezultatų, padėdami išlaikyti odą sveiką ir spindinčią.

Anna Lotan yra prekinis ženklas kuris ne tik rūpinasi savo klientais, bet ir augina savo reputaciją dėl nuoseklumo ir inovacijų. Tai yra prekės ženklas, kuris investuoja į tyrimus ir plėtrą, siekdamas sukurti produktyviausią ir saugiausią kosmetiką rinkoje. Kiekvienas, kuris rūpinasi savo odos būkle ir nori rasti efektyvius, bet saugius produktus, turėtų išbandyti Anna Lotan kosmetiką.

Išskirtinės Annos Lotan preparatų savybės:
  • Natūralios kilmės biologiškai aktyvių medžiagų naudojimas (kur galima – natūralia būsena).
  • Preparatai kuriami stengiantis visai nenaudoti odai nepriimtinų madžiagų: konservantų, sintetinių kvapų, dažų ir paviršiaus aktyviųjų medžiagų, arba naudoti minimaliai.
  • Preparatai derinami tarpusavyje, o tai kosmetologui leidžia pasiūlyti klientams įvairią ir tuo pačiu individualizuotą odos priežiūrą ant darbo stalo turint sąlyginai nedidelį kosmetinių priemonių rinkinį.

Perkamiausi produktai

Anna Lotan Akių kontūro želė, 30ml

Original price was: 18.00€.Current price is: 16.20€.

ANNA LOTAN ALODEM mirtų kaukė, 60 ml

Original price was: 16.50€.Current price is: 14.85€.